Współpraca

Zajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz w pełnym zakresie: od etapu koncepcyjnego po realizację. Mimo, iż każda oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, bazuję na stałych etapach projektowych, które ułatwiają i porządkują naszą współpracę.

01Wstęp

Po otrzymanym zapytaniu ofertowym, przygotowuję wstępną wycenę projektu opisującą zakres każdego etapu tak, by jak najlepiej zobrazować naszą przyszłą współpracę.

02Pierwsze spotkanie

Ważnym momentem na samym początku naszej współpracy jest pierwsze spotkanie, na którym podczas swobodnej rozmowy, staram się jak najlepiej zgłębić Twoje preferencje i wyobrażenia dotyczące własnej, wymarzonej przestrzeni. Oprócz standardowych pytań i wskazania preferowanych kolorów, rozmawiamy o Twoim hobby, formie spędzania czasu w domu i poza nim czy o codziennych rytuałach. Wszystko po to, by poznać się jak najlepiej i stworzyć wnętrze, które będzie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb! To jest czas na rozmowę o planowanym budżecie oraz wymianę pierwszych inspiracji, na podstawie których wspólnie zaczynamy spisywać wstępne pomysły aranżacyjne.

03Projekt koncepcyjny

Podczas tego etapu przygotowuję możliwe układy funkcjonalne. Wspólnie wybieramy jeden, który najbardziej odpowiada Twoim priorytetom. Tworzę model 3D wybranego układu i zaczynam implementować kierunki wizualne czyli wszystkie te elementy, które ostatecznie wpływają na klimat wnętrza – kolory, faktury, elementy wyposażenia itp. Po wyborze ostatecznej wersji, przygotowuję konspekt wybranych rozwiązań aranżacji wraz z pakietem wizualizacji pokazujących pomieszczenia z wielu perspektyw.

04Projekt wykonawczy

Na tym etapie przygotowuję opracowanie techniczne składające się z pełnego kompletu dokumentacji dla ekipy remontowo–budowlanej czy innych branżystów (stolarzy, szklarzy etc.), niezbędnej do zrealizowania projektu aranżacji Twojej przestrzeni. To już prawie koniec! Wydrukowane plany dostarczam na budowę, jednocześnie omawiając z wykonawcą cały projekt tak aby w trakcie realizacji zminimalizować pojawiające się pytania.

05Kosztorys

Martwisz się, że nie znajdziesz produktów, które są w projekcie? Nie zostajesz z tym sam. Otrzymujesz również finalną specyfikację wyposażenia dla każdego pomieszczenia w formie tabeli zakupowej, w której będą dobrane przeze mnie elementy takie jak: oświetlenie, meble wolnostojące, tapety, tekstylia, urządzenia sanitarne etc. z niezbędnymi do zakupu adresami sklepów/linkami.

Opcjonalne etapy współpracy

06Nadzór

Oferuję różne formy nadzoru nad pracami wykończeniowymi. Trzymając pieczę nad zgodnością wykonywanych prac z projektem, regularnie spotykam się/ kontaktuję telefonicznie ze wszystkimi wykonawcami w trakcie trwania procesu realizacji.

07Obsługa logistyczna

Chcesz być zwolniony z robienia zakupów? Oferuję również koordynację zamówień oraz pilotowanie ewentualnych reklamacji czy zwrotów.